Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області попрощалися з двома військовими

Михайло Козлов. Фото: Краснокутська селищна рада
Про загибель бійців повідомили у Богодухівській та Краснокутській громадах.

На війні загинули два бійці — Віталій Лавро та Михайло Козлов.

21 лютого біля міста Кремінна у Луганській області смертельне поранення отримав мешканець Богодухівської громади Віталій Лавро. Він був уродженцем села Братениця. Долучився до Збройних сил України ще у 2014 році. Поховали бійця 28 лютого. Про це повідомили у Богодухівській міській раді.

"Попрощатися з молодшим сержантом, командиром відділення прийшли його рідні, друзі, побратими та чи не всі мешканці прикордонної Братениці, — розповіли у Богодухівській міськраді. — 4 лютого Віталій святкував свій день народження. Тепер йому назавжди 41... Щирі співчуття родині та велика подяка, що виховали сина у любові до України!".

загинув
Фото: Богодухівська міськрада

У вівторок 28 лютого також прощання відбулося у Краснокутській громаді. Там провели в останню путь бійця спецпідрозділу Кraken Михайла Козлова. Він загинув ще навесні, зараз його тіло ідентифікували. Поховали захисника у селі Качалівка. Йому було 25 років.

"Загинув воїн ще 28 травня 2022 року, однак ідентифікувати й доставити тіло загиблого до місця останнього спочинку вдалось лише тепер. Роман народився і проживав у м. Харків, звідти пішов на фронт. Проте чоловік мав місцеве коріння – дідусь і бабуся захисника з с. Качалівка.Віддати останню шану Герою прийшли рідні, побратими, представники влади та жителі громади", — розповіли у Краснокутській селищні раді.

загинув
Михайло Козлов. Фото: Краснокутська селищна рада

Як писав KHARKIV Today, 27 лютого у Пісочинській громаді попрощалися з військовим Олександром Журбою. У нього залишилося двоє дітей.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.