Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді на Харківщині попрощалися із захисником

Олександр Журба. Фото: Олег Чернобай
Загинув мешканець Пісочинської громади.

Олександр Журба захищав Україну з 2014 року.

27 лютого у Пісочинській громаді попрощалися з військовим Олександром Журбою. У нього залишилося двоє дітей. Про це повідомив пісочинський селищний голова Олег Чернобай.

"Олександр був надзвичайно чуйною та доброю людиною, для якої родинні цінності та сім'я завжди були на першому місці. Але безжальний ворог зруйнував життя, а з ним мрії та сподівання… без батька залишилося двоє дітей. Щирі співчуття рідним та близьким. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами. Доземний уклін і щира подяка Герою, який віддав життя за незалежність своєї Батьківщини!", — написав Чернобай на своїй сторінці у Facebook.

Олександр Журба жив у селищі Коротич. Долучився до Збройних сил України ще у 2014 році. Служив старшиною підрозділу. Олександра Журбу згадують як життєрадісну та надійну людину.

"Людина, яка за козацьким звичаєм, за звичаєм предків, коли на рідну землю напав чужинець, не вагаючись, став виконувати свій вояцький обов'язок! Веселий, жвавий та життєрадісний хлопець. Надійний товариш, готовий прийти на допомогу. Сміливо висловлював та відстоював свою думку", — розповів однокласник Олександра Журби та нині захисник України Олексій Губський.

загинув
Олександр Журба. Фото: Олег Чернобай

Як писав KHARKIV Today, Дергачівська громада простилася з двома загиблими захисниками України — Борисом Кушніром та Євгенієм Дигалом.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.