Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області почали відключати опалення

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Місто буде без тепла по п'ять годин на день.

Теплоносій вимикатумить удень.

У місті Первомайський почали відключати теплопостачання. Поки тепло вимикають в оселях на кілька годин. Сьогодні, 18 березня, послугу з теплопостачання припинили із 12:00 до 17:00. Відключення тепла пов'язано із підвищенням температури на вулиці. Місто таким чином хоче ощадно використовувати енергоресурси. Платити жителі будуть за фактично спожите тепло.

"Нарахування за постачання теплової енергії здійснюватиметься за фактично спожите тепло — за даними приладів обліку теплової енергії, встановленими на будинках. Дякуємо за розуміння", — пояснив мер Первомайського Микола Бакшеєв із посиланням на Первомайське комунальне підприємство "Тепломережі".

Зазначимо, сьогодні, 18 березня, у Харківській області удень прогнозують від +8 до +13 градусів. Протягом усього тижня у регіоні вдень буде тепла погода, вночі також буде тепло, морозу не очікується.

Нагадаємо, теплопостачання вимикають за температури вище +8 градусів протягом трьох днів поспіль.

Як писав KHARKIV Today, у Первомайському планували відключити перші 17 квартир споживачів, які системно не платять за воду. На черзі — боржники за тепло.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.