Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 квітня, 2021 - 19:50

У Харківській області почали робити щеплення від COVID-19 вакциною Pfizer

Фото: KHARKIV Today / Андрей Мариенко
Вакцинують підопічних і співробітників інтернатних установ.

У Харківській області роблять щеплення трьома вакцинами.

19 квітня в регіоні почали використовувати американську вакцину Pfizer / BioNTech. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Черняк.

"У неділю область отримала 1170 доз вакцини від Pfizer / BioNTech для проведення щеплень людям, які знаходяться в інтернатних установах, та працівникам цих установ. Сьогодні дві бригади, які пройшли спеціальне навчання, вже почали вакцинацію у відповідних закладах згідно з розробленим планом", — розповів він .

За інформацією чиновника, найближчим часом до області надійде ще 15 200 доз індійської вакцини Covishield.

Першими щеплення Pfizer отримали в Харківському геріатричному пансіонаті та Липецькому психоневрологічному інтернаті. Вакцинуватися погодилися 1800 чоловік з п'яти геріатричних пансіонатів та трьох психоневрологічних інтернатів, вакцини Pfizer вистачить для 1170. Про це  розповів директор обласного Департаменту соцзахисту населення Юрій Шпарага, передає "Суспільне".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Не знаю, про що говорить Степанов ": в Харкові додаткові ліжка підключили до стаціонарного кисню

Завідувачка медичного відділення Харківського геріатричного пансіонату Олена Васько розповіла, що попередньо погодилися на вакцинацію понад півсотні підопічних і співробітників.

"Співробітників у нас 180, з них будуть вакцинуватися 37, вони погодилися на вакцинацію. З 259 підопічних погодилися вакцинуватися 58 чоловік", — пояснила вона.

За словами Юрія Шпараги, за один день мобільні бригади зможуть вакцинувати до 100 чоловік з інтернатних установ. Тих, кому не дістанеться Pfizer з першої партії, забезпечать вакцинами, які на момент вакцинації будуть в регіоні. В інтернатних установах Харківської області знаходяться 2678 чоловік, там працюють 1 722 людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головна патрульна Харківської області прищепилася від COVID-19

Нагадаємо, крім американської вакцини Pfizer, яка приїхала до регіону 18 квітня, в Харківській області прищеплюють китайською вакциною CoronaVac (вакцинували 152 чоловік) і індійською вакциною Covishield (вакцинували 15 446 чоловік).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.