Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

27 квітня, 2021 - 11:24

У Харківській області перший день в нормі один з показників для виходу з "червоної" зони

Коефіцієнт виявлення випадків інфікування в нормі три дні поспіль.

Харківська область знаходиться в "червоній" зоні епіднебезпеки 17 днів. Рішення про скасування цього рівня приймуть, якщо в регіоні всі карантинні показники будуть знаходитися в нормі протягом п'яти днів поспіль.

Станом на 27 березня в Харківській області перевищені три карантинних показники з шести, днем ​​раніше за норму виходили чотири. Це стало відомо з оновлених даних Міністерства охорони здоров'я.

Вперше після входження Харківської області до "червоної" зони епіднебезпеки коефіцієнт виявлення випадків інфікування не перевищував норму і останні три дні дорівнював 19,6; 18,9 і 18,3% (норма — менше або дорівнює 20%).

Завантаженість ліжок з киснем поки не знаходиться в межах норми, оскільки 24 квітня становила 65,6% (має бути менше або дорівнює 65%). Але останні два дні дорівнює 63,8 і 64,1%, що нижче допустимої норми.

Відсоток від епідпорогу в регіоні перевищено — 110,2 замість 100. Рівень госпіталізацій також вище норми — 63,9 і 63,5 на 100 тисяч населення, але в останній день вирівнявся і становив 55,9 (норма — менше або дорівнює 60 на 100 тисяч населення).

Як писав KHARKIV Today, 11 квітня Державна комісія з техногенно-екологічної ситуації та надзвичайних ситуацій встановила в Харківській області "червоний" рівень епідемічної небезпеки. На той момент були перевищені два карантинних показники. В регіоні почали діяти обмеження, які передбачені "червоною" зоною, перелік можна знайти тут. Переглядати рішення про послаблення "червоного" рівня не можуть раніше, ніж через 14 днів з дня його встановлення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.