Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області перевищено два карантинні показники

Для переходу в іншу зону епіднебезпеки мають бути перевищені три показники.

На 13 листопада у Харківській області перевищено два карантинні показники із шести. Один виходить за межі вдесятеро.

Не відповідають нормі рівень захворюваності на коронавірус і рівень госпіталізацій. Дані надруковані на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

За норми 75 на 100 тисяч населення рівень захворюваності на Харківщині становить 786, перевищення — у 10,48 раза.

Рівень госпіталізацій щодо зони епіднебезпеки враховують за останні три дні. 10, 11 та 12 листопада цей показник дорівнював 84,1; 81,8 і 79,5 на 100 тисяч населення, тоді як норма становить менше або дорівнює 60.

Інші критерії — коефіцієнт виявлення випадків інфікування, охоплення тестуванням, динаміка рівня госпіталізацій та завантаженість ліжок із киснем — поки що не перевищено.

Однак показник із завантаженості ліжок із киснем перебуває на межі виходу за межі норми. Норма становить менше або дорівнює 65%. Останні три дні завантаженість ліжок із киснем дорівнювала 64,2; 64,6 та 64,4%.

Як писав KHARKIV Today, уся Україна перейшла у "жовту" зону епіднебезпеки 23 вересня. 10 жовтня у Харківській області встановили "помаранчевий рівень епіднебезпеки. Перехід Харківської області до "червоної" зони прогнозували кілька тижнів поспіль, проте регіон все ще залишаєтьсят у "помаранчевій".

10 листопада заступник голови Харківської облдержадміністрації заявив, що ситуація з коронавірусом у Харківській області залишається напруженою, однак підстав для запровадження "червоної" зони поки немає.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.