Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області перевищені карантинні показники, але вона залишається "помаранчевою"

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У таблиці Міністерства охорони здоров'я Харківська область залишається "помаранчевою".

У чотирьох областях України перевищено два карантинних критерії, при цьому їх не переводять до "червоної" зони.

Станом на 8 квітня в Харківській області перевищені два показники для визначення регіонів зі значним поширенням коронавірусу протягом трьох днів, що говорить про перехід з "помаранчевої" до "червоної" зони епідемічної небезпеки. Однак область залишається "помаранчевою". Це стало відомо з оновленої таблиці Міністерства охорони здоров'я.

Зокрема, три дні поспіль перевищено коефіцієнт виявлення випадків інфікування — при нормі менше або дорівнює 20 він становить 20,5; 20,4 і 21,5%.

Рівень госпіталізацій також вийшов за норму: 74,2; 77 і 79,9 на 100 тисяч населення (має бути менше або дорівнює 60 на 100 тисяч населення).

"Червоний" рівень встановлюється на рівні регіонів, якщо протягом трьох днів перевищено два або більше показників", — сказано на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Тут враховують такі показники: завантаженість ліжок з киснем; кількість тестувань; кількість госпіталізацій; коефіцієнт випадків інфікування; зростання госпіталізацій. Однак Харківська область залишається "помаранчевою". Подібна ситуація — коли показники перевищені, але встановлений "помаранчевий" рівень — у Запорізькій, Рівненській і Черкаській областях.

Епідпоріг у Харківській області складає 122,2 (норма — менше або дорівнює 100%). Завантаженість ліжок з киснем — 53,9; 54,9 і 56,7% (норма — менше або дорівнює 65%).

Як писав KHARKIV Today, у Харкові з суботи посилять карантин.

З суботи, 10 квітня, в Харкові запровадять жорсткий карантин. Обмеження торкнуться кафе, ресторанів, кінотеатрів, ринків і шкіл, транспорт зупиняти не будуть.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.