Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 квітня, 2021 - 11:35

У Харківській області перевищені чотири карантинних показники з шести

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Регіон продовжує перебувати в "червоній" зоні, показники не зменшуються.

Вище норми в Харківській області виявився епідпоріг, коефіцієнт виявлення випадків інфікування, рівень госпіталізацій і завантаженість ліжок з киснем. Харківська область, як і раніше, знаходиться в "червоній" зоні епіднебезпеки.

Станом на 15 квітня в Харківській області перевищені чотири карантинних показники з шести. Це стало відомо з оновлених даних на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

У таблиці Міністерства охорони здоров'я відображені дані за три останні дні. Норма епідпорогу становить менше або дорівнює 100%, в Харківській області на 14 квітня — 121,6%.

Коефіцієнт виявлення випадків інфікування був перевищений 13 квітня: при нормі менше або дорівнює 20% становив 20,1%. Однак 14 квітня цифра зменшилася до 19,7%.

Рівень госпіталізації не відповідає нормі три дні поспіль: 76, 72,3 та 68,9 на 100 тисяч населення, тоді як повинно бути менше або дорівнює 60.

Два дні поспіль в області перевищено показник по завантаженості ліжок з киснем. Згідно з даними МОЗ, на 13 квітня ліжка з киснем були завантажені на 69,4%, на 14-е — на 68,4%, тоді як норма становить менше або дорівнює 65%. Не вийшли за норму лише два показники — охоплення тестуванням і динаміка рівня госпіталізацій.

Як писав KHARKIV Today, 11 квітня Державна комісія з техногенно-екологічної ситуації та надзвичайних ситуацій встановила в Харківській області "червоний" рівень епідемічної небезпеки. Водночас на той момент були перевищені два карантинних показники. В регіоні почали діяти обмеження, які передбачені "червоною" зоною, перелік можна знайти тут. Переглядати рішення про послаблення "червоного" рівня не можуть раніше, ніж через 14 днів з дня його встановлення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.