Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області — новий начальник ГУ Національної поліції

Фото: ХОГА
Поліцію у Харківській області очолив директор Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Станіслав Перлін замінив Андрія Рубеля, який був начальником Головного управління Нацполіції у Харківській області майже дев'ять місяців.

1 вересня нового керівника харківської поліції представив колективу очільник Національної поліції України Ігор Клименко. Він зазначив, що Перлін приступає до обов'язків саме цього дня.

Ігор Клименко підкреслив, що Станіслав Перлін — харків'янин, не нова людина у правоохоронних органах, а працював у системі МВС десятки років.

"Хочу запевнити, що докладу всіх зусиль, щоб гідно продовжити якісну роботу Національної поліції Харківської області. Попереду — повсякденна копітка робота для створення єдиного поліцейського простору у регіоні, де кожен громадянин повинен відчувати себе захищеним", — сказав Станіслав Перлін.

Відзначимо, Станіслав Перлін був директором Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ. На цю посаду його призначили 15 років тому. Перлін родом з Харкова, йому 53 роки, одружений, має дорослого сина.

Перлин
Фото: Станіслав Перлін / Facebook

Новий керівник харківської поліції закінчив Харківський юридичний інститут ім. Ф. Дзержинського (сьогодні — Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого). В органах внутрішніх справ служить з 1991 року. Станіслав Парлін починав з посади слідчого відділу внутрішніх справ Фрунзенського району. Крім експертно-криміналістичного центру, Перлін працює у Харківському національному університеті внутрішніх справ старшим викладачем.

Перлин
Фото: Станіслав Перлін / Facebook

У інтерв'ю "Урядовому кур'єру" Перлін розповідав, що робота в органах поліції була його мрією з дитинства, тому поліцейським став за покликанням. Перлін любить читати і колекціонує поліцейські кашкети. У виданні зазначають, що на 2012 рік колекція кашкетів (майже 300 штук з понад 100 країн світу) Перліна вважалася найбільшою у Європі.

"З дитинства я хотів бути міліціонером і мріяв працювати у карному розшуку. Однак мене дуже приваблювала ще й історія, — говорив Перлін. — Оскільки прийшов працювати у міліцію за покликанням, то мене у першу чергу цікавила історія людей, які займалися цією справою за багато років до мене. Адже змінилася не тільки техніка і законодавство, а й методи і люди, які ризикували власним життям заради інших".

Перлин
Станіслав Перлін. Фото: Police Control Ukraine

Як писав KHARKIV Today, 20 серпня начальник Головного управління Нацполіціі у Харківській області Андрій Рубель повідомив про свою відставку. На посаду Рубеля призначили майже дев'ять місяців тому. Про подальші кроки у кар'єрі після відставки Рубель не повідомив.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.