Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області можуть бути незаплановані відключення світла

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Поки діє графік погодинних відключень електрики.

Енергетики намагаються зберегти баланс в енергомережі регіону після обстрілів.

У п'ятницю 12 квітня зранку у Харкові та області діє графік погодинних відключень електрики. Проте ситуація з електропостачання у регіоні залишається складною через російські удари по об'єктах енергетики. Тому світло можуть вимикати позапланово. Про це повідомили у компанії "Харківобленерго".

"Просимо наших споживачів з розумінням поставитися до можливих незапланованих відключень, адже рішення про це ухвалюється виходячи із поточної ситуації в енергосистемі, — звернулися у "Харківобленерго". — Енергетики роблять все можливе для збереження балансу в мережі та покращення ситуації в енергосистемі".

Нагадаємо, із 10 по 14 квітня у Харківській області діє новий графік погодинних відключень електроенергії. У ньому є шість черг, у кожній світло вимикатимуть на три години.

Однак після обстрілу об'єктів енергетики Харківщини 11 квітня графік погодинних відключень не діяв, у регіоні застосовували мережі обмеження споживання електроенергії.

Як писав KHARKIV Today, Росія завдала десять ракетних ударів по критичній інфраструктурі Харківщини близько 5:00 11 квітня. Без електрики залишилися 240 000 людей. У місті не працював метрополітен, наземний транспорт вивели за схемою блекауту.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.