Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області депутати виходять із фракції "ОПЗЖ"

Про вихід із "ОПЗЖ" заявили депутати Лозівської міськради.

Депутати засудили війну, яку розпочала Росія, висловили підтримку цілісності України та небажання мати відношення до партії, яка виступає проти суверенітету України.

П'ятеро депутатів Лозівської міської ради вийшли із фракції "Опозиційна платформа — За життя". Відповідне повідомлення про вихід депутати направили меру Лозової Сергію Зеленському. 

"Ми не хочемо мати жодного відношення до політичної партії, частина народних депутатів якої виступають проти суверенітету України та європейського вибору українського народу, підтримує дії ворога та намагається сприяти його просуванню по нашій країні, знищуючи все навколо та вбиваючи українців, — сказано у документі. — Повідомляємо Вас про вихід із депутатської фракції Харківської регіональної організації політичної організації "Опозиційна платформа — За життя".

ДЕПУТАТИ, ЯКІ ВИЙШЛИ З "ОПЗЖ":

  • Вікторія Безугла;
  • Павло Безуглий;
  • Віталій Скрипник;
  • Олександр Литвинов;
  • Наталія Арнаут.

Депутати, які залишилися в "ОПЗЖ" у Лозівській міськраді: Андрій Гагун, Тетяна Жила, Василь Довгань, Андрій Обора, Ольга Свиридова.

лозовая
Документ: LozovaNews

Як писав KHARKIV Today, 19 березня Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення про призупинення діяльності проросійських партій під час війни. Тимчасово заборонені політичні партії — "Опозиційна платформа — За життя", "Партія Шарія", "Наші", "Опозиційний блок", "Ліва опозиція", "Союз лівих сил", "Держава", "Прогресивна соціалістична партія України", " Соціалістична партія "Україна", партія "Соціалісти", "Блок Володимира Сальдо".

Нагадаємо, із харківських народних депутатів партію "Опозиційна платформа — За життя" представляв до війни Олександр Фельдман. Проте 15 березня Фельдман повідомив про свій вихід із "ОПЗЖ".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.