Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області декомунізують ще одну зупинку

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Жителів Куп'янської громади запрошують до громадського обговорення.

Зупинний пункт потрібно "відрізати від Москви".

У Куп'янській міській громаді розпочали громадське обговорення про перейменування зупинного пункту "152 кілометр", що розташований на території громади. Із питанням щодо його перейменування звернулися до Куп'янської міської військової адміністрації у травні Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, у липні та серпні — регіональна філія "Південна залізниця". Зупинний пункт пропонують назвати "Оскіл". Громадське обговорення триватиме до 5 жовтня.

Жителі можуть узяти участь у громадському обговоренні за посиланням тут. У формі потрібно вказати свою електронну адресу та залишити відповідь щодо перейменування.

Також можна надсилати свої пропозиції або зауваження у письмовій формі за адресою — проспект Конституції, 3, Куп'янськ, 63701. Або на електронну пошту: info@kupyansk-rada.gov.ua. У листі потрібно вказати прізвище, ім'я, по батькові, адресу для фізичної особи або найменування та місце знаходження — для юридичної.

Як писав KHARKIV Today, на сесії Первомайської міської ради (Лозівський район) депутати не підтримали рішення щодо перейменування двох зупинних пунктів на залізниці, розташованих на території Первомайської громади. Державне підприємство "Укрзалізниця" просила перейменувати зупинний пункт 872 кілометра на "Квіточ", зупинний пункт 878 кілометра — на "Паризьке".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.