Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області чоловіків, які приїхали, просять сходити у військкомати

Фото: Максим Загребельный
Якщо чоловіки не стануть на облік самі, їх обіцяють шукати з теробороною.

У громадах хочуть знати точну кількість чоловіків, що проживають.

Звернення до переселенців 17 березня зробив голова Біляївської громади (колишній Первомайський, укрупнений Лозівський район) Олександр Різник.

"Звертаюся до наших переселенців, будь ласка, станьте на облік у сільські ради, а також мужики, якщо ви — мужики, будь ласка, станьте на облік у військкомат. Ви приїхали всі на Mercedes, гляньте по селах, які машини стоять у дворах, а ви ховаєтеся від чогось... Будь ласка, йдіть, вас ніхто не забирає в армію, ми хоч знатимемо, скільки у нас людей, скільки у нас мужиків, які потім ваші сім'ї можуть обороняти... Чи ви чекаєте, що вас хтось буде обороняти буде, чи ви зустрічати когось зібралися тут? Якщо ви зібралися зустрічати — не треба тут пересиджувати, їдьте далі, їдьте через Херсон до Криму, де хлопці полягли наші. А ви чогось чекаєте", — сказав Олександр Різник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'ян кличуть у добробат

"Я не зрозумію, ви мужики чи ні? Я вас закликаю, будь ласка, станьте на облік, доки нікого ще не забрали, жодного, ні на фронт, нікуди". Ви там не потрібні, ви не можете тримати рушницю, напевно, якщо ви ховаєтеся. Не говорячи про автомати і все інше. А більше всього, що ви не хочете його тримати. Будь ласка, зверніть увагу на те, що я вам кажу. Будемо з теробороною їздити і ставити вас на облік. Будете ховатися і тікати", — пояснив голова Біляївської громади.

Раніше Олександр Різник просив переселенців не перебирати житлом, оскільки розраховане кожне місце.  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.