Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській міськраді створили новий департамент для закупівель

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Новий департамент займатиметься закупівлями за бюджетні кошти.

Через створення нового департаменту ліквідували два управління.

25 січня на сесії Харківської міської ради ухвалили рішення про створення нового департаменту — з  розвитку муніципального менеджменту. Через це ліквідували управління координації публічних закупівель департаменту економіки та комунального майна, а також управління енергоефективності та енергоменеджменту департаменту з питань забезпечення життєдіяльності міста. Про це повідомили у Харківській міській раді.

"Департамент розвитку муніципального менеджменту виконуватиме функції у сфері здійснення закупівель товарів, робіт i послуг за бюджетні кошти, забезпечення енергозбереження та ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів та контрольно-аналітичні функції", — розповіли у міськраді.

Крім того, через створення нового департаменту та його сферу діяльності вирішили перейменувати управління контрольно-аналітичної діяльності департаменту бюджету і фінансів. Тепер воно має назву — управління фінансування адміністрацій районів департаменту бюджету і фінансів.

На сесії також ухвалили рішення щодо ліквідації управління транспортної інфраструктури та організації дорожнього руху департаменту інфраструктури. Воно припинило роботу через те, що функції з організації дорожнього руху від департаменту інфраструктури передали до департаменту будівництва та шляхового господарства.

Як писав KHARKIV Today, депутати Харківської міськради затвердили Дмитра Ісаєва на посаду заступника Харківського міського голови з питань стратегічного розвитку міста. Ісаєв відповідатиме за оптимізацію тендерних закупівель, проведення аудиту комунальних підприємств та роботу з їхніми активами.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.