Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Ігоря Терехова з'явився десятий заступник: що про нього відомо

Дмитро Ісаєв відповідатиме за стратегічний розвиток міста.

Харківська міська рада затвердила нового, десятого заступника, Ігорю Терехову. Ним став колишній менеджер "Харківобленерго" Дмитро Ісаєв.

За призначення проголосували 73 депутати на позачерговій сесії. Дмитро Ісаєв відповідатиме за стратегічний розвиток Харкова, повідомив міський голова Ігор Терехов: оптимізація тендерних закупівель, проведення аудиту комунальних підприємств та робота з їхніми активами.

Виконувати обов’язки Ісаєв почне 26 січня.

Дмитро Ісаєв відомий тим, що три роки тому на нього було здійснено замах у власному будинку. Коли він вийшлов із ліфта, на нього напали двоє у масках. Один наносив удари цеглиною, а другий ножем.

Згідно з офіційною біографією, Ісаєв працював сім років головним бухгалтером заводу ім. Малишева, більше 15 років був на керівних посадах "Харківобленерго". Останнє місце роботи — головний бухгалтер АТ "Харківобленерго".

У Харківського міського голови до призначення Дмитра Ісаєва було 9 заступників: Олександр Новак, Андрій Руденко, Євген Водовозов, Тетяна Чечетова-Терашвілі, Михайло Фатєєв, Тетяна Таукешева, Тетяна Овіннікова, Віталій Мірошник і Світлана Горбунова-Рубан. Для порівняння, у міського голови Дніпра Бориса Філатова 7 заступників, у міського голови Одеса Геннадія Труханова — 6 заступників, у голови КМДА Віталія Кличка — 12.

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.