Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській міськраді нові кадрові призначення

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Зміни торкнулися одного департамента, двох комунальних підприємств та одної комунальної установи.

Посади обійняли Юрій Дяченко, Руслан Грецький, Олександр Штомпель та Кирило Шкурєєв.

На початку цього року у департамент Харківської міської ради, два комунальних підприємства та одну комунальну установу Харкова призначили керівників. Про це пише Харківський антикорупційний центр із посиланням на документи, які є в його розпорядженні.

Директором нового департаменту, який створили у січні 2023 року, — розвитку муніципального менеджменту Харківської міської ради став Юрій Дяченко. За інформацією ХАЦу, раніше людина з таким ім'ям обіймала посуду виконуючого обов'язки директора компанії "Харківнерегозбут".

"Цікаво, що в останні два роки з'явилась тенденція щодо працевлаштування менеджерів "Харківобленерго" та "Харківенергозбут" у структурних підрозділах міськради та комунальних підприємствах", — зазначили у ХАЦі.

Зокрема, одним із таких було призначення Дмитра Ісаєва заступником харківського міського голови з питань стратегічного розвитку міста, який є колишнім менеджером "Харківобленерго".

Департамент Дяченка займається закупівлями товарів, робіт та послуг за кошти із бюджету, має забезпечувати енергоощадження та ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів, здійснює контрольно-аналітичні функції.

Ще одне призначення відбулося у комунальному підприємстві "Шляхрембуд". Його керівником став Руслан Грецький. До призначення Грецький очолював товариство з обмеженою відповідальністю "Дорожньо-господарське підприємство "Конструктив".

Як пише ХАЦ, за останні роки "Конструктив" отримав від департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради підряди на 106 мільйонів гривень. Комунальне підприємство "Шляхрембуд" підпорядковується саме цьому департаменту.

Кадрові зміни також сталися у комунальному підприємстві "Міськелектротранссервіс". Його директор Владислав Васенко звільнився. На його місце призначили колишнього начальника технічного відділу КП "Харківський метрополітен" Олександра Штомпеля.

У комунальну установу "Фонд культури та креативу Харкова" призначили керівником Кирила Шкурєєва, тренера зі спортивних та бальних танців.

Як писав KHARKIV Today, 25 січня Харківська міська рада затвердила нового, десятого заступника, Ігорю Терехову. Ним став колишній менеджер "Харківобленерго" Дмитро Ісаєв.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.