Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській міськраді — нова депутатка

Фото: Мегабанк.
Наталя Погорєлова багато років працювала у структурах "Мегабанку".

Наталія Погорєлова зайняла місце Володимира Чумакова.

Новим депутатом Харківської міської ради від партії "Блок Кернеса — Успішний Харків" стала Наталія Погорєлова. Про це повідомила виборча комісія на сесії міськради 13 червня.

Погорєлова стала депутаткою замість депутата від партії "Блок Кернеса — Успішний Харків" Володимира Чумакова, який добровільно склав мандат.

У березні виборча комісія винесла постанову "Про визнання обраним депутатом Харківської міської ради Харківського району Харківської області наступного за черговістю кандидата в депутати". Згідно з нею, наступним за черговістю кандидатом у депутати міськради від "Блоку Кернеса" у виборчому окрузі №6 стала Наталія Погорєлова.

Наталія Погорєлова закінчила школу №146 у Харкові та Харківський національний економічний університет ім. Семена Кузнеця. Із 2017 по 2021 роки Погорєлова була головою правління акціонерного товариства "Страхова компанія "Мега-Гарант", заступницею голови правління "Мегабанку" Віктора Суботіна, у якого Нацбанк минулого року відібрав банківську ліцензію і розпочав процес ліквідації.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.