Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Із Харківської міськради пішов депутат

Повноваження склав Володимир Чумаков.

Володимир Чумаков написав заяву про складання повноважень.

28 лютого на позачерговій сесії Харківської міської ради ухвалили рішення про дострокове припинення повноважень депутата від партії "Блок Кернеса — Успішний Харків" Володимира Чумакова. Причиною стала його особиста заява. Тепер на його місце зайде інший депутат. Відповідне рішення опублікувала Харківська міська рада.

"Звернутися до Харківської міської територіальної виборчої комісії Харківського району Харківської області для прийняття рішення про визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати у виборчому списку місцевої Харківської міської організації політичної партії "Блок Кернеса — Успішний Харків", — сказано у рішенні.

Зазначимо, Володимир Чумаков народився в Харкові 18 січня 1963 року. У 1985 році закінчив Харківське вище військове командно-інженерне училище ракетних військ ім. Крилова (спеціальність — Електропостачання об'єктів). Трудову діяльність розпочав із 1980 року. У 1992 році очолив пункт харчування Харківського обласного виробничого об'єднання теплових мереж "Харківтеплокомуненерго". 

У 2003 році став директором приватного підприємства "Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління" (Харків), у 2007-му — директором фірми "Паркінг+".

Із 2010 по 2021 роки обіймав посаду директора департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради. У березні 2021 року Чумаков написав заяву за власним бажанням та звільнився.

Депутатом Харківської міськради був із 2006 року. У 2020 році обрався до міськради від партії "Блок Кернеса — Успішний Харків". Секретар постійної комісії Харківської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста.

Як писав KHARKIV Today, у 2019 році СБУ проводила обшуки у департаменті будівництва та шляхового господарства Харківської міськради, який очолював Володимир Чумаков. Слідчі встановили, що з 2016 до 2018 року чиновники незаконно продавали асфальтову крихту, яка залишалася після ремонту доріг.

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.