Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській міськраді немає документів щодо звернення в поліцію про будівництво в Лісопарку

Фото: ГУ НП у Харківській області
У жовтні мер Харкова приїхав на місце будівництва в Лісопарку та наказав викликати поліцію.

Кримінальне провадження відкрито, але документів міськрада не має.

У Харківській міській раді немає документів щодо звернення мера Харкова Ігоря Терехова до поліції про незаконне будівництво в Лісопарку. Про це стало відомо з відповіді Юридичного департаменту Харківської міської ради активістці Ірині Кравченко.

Активістка попросила надати копію заяви до поліції, прокуратури чи інших уповноважених органів щодо будівництва в Лісопарку від Харківської міської ради або її уповноважених осіб чи органів, копію витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань у разі відкриття кримінального провадження. Якщо була отримана відмова у відкритті кримінального провадження, то надати копію відповідного листа.

"Копії запитуваних документів у Харківській міській раді та її виконавчих органах відсутні", — сказано у відповіді Юридичного департаменту.

При цьому, Юридичний департамент повідомив, що відомості про вказане правопорушення були внесені у Єдиний реєстр досудових розслідувань 26 жовтня за трьома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 1 ст. 364 (зловживання повноваженнями);
  • ч. 1 ст. 246 (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу);
  • ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа).

Номер кримінального провадження — 42022222060000217.

Нагадаємо, будівельні роботи поруч із дитячою залізною дорогою почалися ще навесні. На будівельному майданчику спочатку вирубали дерева, потім загнали техніку і почали рити котлован за парканом.

Заступник міського голови з питань інфраструктури Євгеній Водовозов повідомляв, що на цій ділянці планують побудувати дорогу на виїзд із мікрорайону "Сокільники" — від вулиці Професорської у бік Харківського шосе. Будівництво планували розпочати не раніше наступного року. Приватну забудову чиновник відкидав.

31 жовтня на місце будівництва приїхав мер Харкова Ігор Терехов. Там йому розповіли, що "будівельники" вирубали 50 кленів та декілька дубів. Мер Харкова викликав поліцію.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.