Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській міськраді назвали головну причину зледеніння вулиць

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Двірників мало, і вони не встигають чистити вулиці.

У Харкові не вистачає двірників та інших працівників комунальних підприємств, які відповідають за розчищення вулиць від снігу і льоду.

У міськраді прокоментували складну ситуацію на вулицях і дорогах Харкова, які після нічного дощу покрилися товстою кіркою криги. Вранці у соцмережах харків'яни скаржилися на те, що не можуть дійти до метро чи зупинок транспорту, бо дуже слизько.

Причина того, що кригу не прибирають з вулиць — брак кадрів. У місті недостатньо двірників, а середній вік тих, що працюють — 65 років.

"Зараз працює 1553 двірники, що становить третину від того, що місту потрібно щонайменше. Для того, щоб ця система працювала, потрібно десь 4500 двірників. Ще близько півтори тисячі комунальників вивели з інших комунальних підприємств. Ми бачимо проблеми, але зрозумійте, що ця ожеледь пов'язана не лише з нестачею двірників, а й з погодними умовами. Все місто засипати — немає фізичної можливості, немає двірників, немає часу", — повідомив директор з питань інформації та зв'язків із громадськістю Юрій Сидоренко.

За його словами, до середини дня всі "червоні лінії" і основні магістралі були розчищені, проблемні місця залишилися на прибудинкових територіях.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.