Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

21 травня, 2021 - 15:14

У харківській лікарні закінчують ремонт приймального відділення

Фото: ХОГА
Обіцяють поставити сучасне обладнання.

Приймальне відділення у цій лікарні — найбільше з тих, які ремонтують у регіоні.

Капітальний ремонт приймального відділення міської клінічної багатопрофільної лікарні №25 вийшов на завершальну стадію. Ремонтні роботи виконують за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво", передає Харківська облдержадміністрація.

Приймальне відділення лікарні №25 — найбільше з тих, які ремонтують за програмою глави держави в регіоні. Його площа складає 1100 квадратних метрів.

За словами головного лікаря медустанови Михайла Вакуленка, на початок будівництва від старого приміщення тут залишилися тільки стіни. Ремонт всередині будівлі робили заново. У приймальному відділенні облаштували кімнати згідно маршруту пацієнта.

"У нас є оглядова кімната там, де ми приймаємо хворих, які прибули на "швидкій". Далі йде реанімаційна кімната. Операційна, якщо пацієнту потрібна невідкладна допомога. Післяопераційна палата хірургічного профілю", — розповів Михайло Вакуленко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як буде виглядати дитяча лікарня у Харкові після ремонту

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

Головний лікар лікарні №25 уточнив, у відділенні будуть надавати хірургічну, неврологічну допомогу і допомогу пацієнтам з інфарктом. Крім цього, тут облаштують санітарно-гігієнічні приміщення, ординаторську кімнату для медичних працівників тощо.

Зараз ув лікарні закінчують роботи з облаштування дверних укосів, фасадні роботи, проводять заливку бетону і благоустрій території. У приймальному відділенні обіцяють не тільки новий ремонт, але і сучасне обладнання.

"Паралельно тут ведуться роботи по збільшенню потужності для підключення комп'ютерного томографа, адже на КТ потрібно понад 100 кіловат. Комп'ютерний томограф заведений, тому, коли буде збільшена потужність, буде окрема організація, яка займеться пусконалагодженням. Крім комп'ютерного томографа, очікується ангіограф та МРТ", — розповів заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Харнам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Вікно життя" обладнали в одній із лікарень Харківської області

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

Нагадаємо, у вересні лікарня №25 почала прийом пацієнтів з коронавірусом.  

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.