Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У кандидата до Офісу реформ Харкова зникла криптовалюта на мільйон

Фото: Максим Геков / Facebook
Максим Геков подав виправлену декларацію.

Кандидат на посаду заступника директора — начальника відділу взаємодії з жителями (контакт-центр) комунальної установи "Офіс реформ Харкова" 22-річний Максим Геков подав виправлену декларацію.

У виправленому документі у Максима Гекова не вказані нематеріальні активи, про які він раніше повідомляв — криптовалюта Ethereum, оцінена у 1 269 999 гривень. Відповідну декларацію опубліковано в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Нагадаємо, Максим Геков — член партії "Блок Кернеса — Успішний Харків". Закінчив Коротичанський ліцей, з 2014 року навчається у Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого. 30 листопада подав декларацію кандидата до Офісу реформ Харкова.

Геков задекларував річний дохід від бізнесу у розмірі 266 630 гривень, заощадження — 20 000 доларів, 19 695 гривень, 28 421 гривня, 300 000 гривень, а також криптовалюту Ethereum, оцінену у 1 269 909 гривень.

У кандидата на посаду заступника директора Офісу реформ Харкова є спільна з батьками власність — будинок у селищі Коротич Харківського району, також задекларовано квартиру у селищі Пісочин, яка належить його батькові. Їздить Геков на BMW 318I 2001 року випуску.

Як писав KHARKIV Today, навесні 2021 року Офіс реформ Харкова очолив Павло Столбовий.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.