Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді на Харківщині з радянського символу зробили півмісяць

Фото: "Деколонізація. Україна"
Радянського символу позбулися у Валках.

На будівлі в селі Сніжків у Валківській громаді Богодухівського району під час війни залишався малюнок із серпом і молотом.

На синьому фоні зображені трудівники — чоловік та жінка з колоссям у руках, а також сонце, птиці, вогонь і радянський символ — серп і молот. Знизу на малюнку був напис — 1917. Ще на початку травня 2023 року, на другий рік війни, зображення існувало в такому вигляді. Наразі із малюнку зник серп і молот, залишився лише півмісяць. Про це повідомили у Telegram-каналі "Деколонізація. Україна".

"У селі Сніжків Валківської громади на Харківщині зафарбовано серп і молот та 1917. Радянської символіки на Харківщині ще доволі багато, проте процес рухається", — зазначили активісти проєкту "Деколонізація. Україна".

д
Фото: "Деколонізація. Україна"

Як писав KHARKIV Today, у Харкові демонтували кілька символів російської пропаганди на Алеї у парку Машинобудівників. Кожна стела на алеї парку була присвячена року Другої світової війни. Тепер на стелах немає червоних зірок: їх побілили, а табличку з радянськими лозунгами та присягою "захисників вітчизни" демонтували.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.