Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді на Харківщині попрощалися із захисником

Сергій Грозь. Фото: Валківська міськрада
Сергій Грозь обороняв Україну на Бахмутському напрямку.

Сергію Грозю був 41 рік.

31 березня у Валківській громаді попрощалися із захисником Сергієм Грозем. Він помер від отриманих на війні травм у шпиталі. Про це повідомили у Валківській міській раді.

Сергій Грозь народився 1981 року у селі Серпневе Валківської громади. Закінчив школу, потім навчався у Харкові, здобув професію ветеринара. 2 лютого 2023 року став на захист України. Пройшов навчання й відправився на Бахмутський напрямок.

Під час виконання бойового завдання Сергій Грозь отримав важке поранення. Його лікували у шпиталі Дніпра, однак там 6 березня він помер. У захисника залишилися батьки, брат і сестра.

"Сергій проживав з батьками, яких дуже любив, опікувався ними та завжди допомагав їм в усьому. Спокійний, працелюбний, відповідальний – таким знали й шанували його друзі й односельці, — зазначили у міськраді. — Валківська міська рада розділяє біль непоправної втрати з батьками, братом та сестрою Сергія, висловлює співчуття рідним і близьким загиблого Героя".

загинув
Сергій Грозь. Фото: Валківська міськрада

Як писав KHARKIV Today, 5 березня у шпиталі помер військовий із Люботинської громади Олег Коплик. Він отримав травми біля міста Бахмут у Донецькій області. Поховали захисника 13 березня. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.