Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді на Харківщині почнуть штрафувати автохамів

Фото: Микола Бакшеєв
У Первомайському не дотримуються правил паркування.

Мешканців Первомайського будуть штрафувати за неправильне паркування.

8 березня у Первомайській міській раді пройшло засідання комісії, де були представники міськради та поліції. На ньому обговорили проблему паркування та види покарання за неправильне паркування. Про це повідомив мер Первомайського Микола Бакшеєв.

"Було вирішено розпочати на цьому тижні спільне патрулювання з подальшим штрафуванням порушників", — розповів Бакшеєв.

Жителів громади просять бути відповідальними та паркувати свої автомобілі на автостоянках і вздовж широких проспектів, де вони не заважатимуть проїжджати іншим. Також можна ініціювати створення паркувальних місць.

"Якщо є у вас ініціатива створити паркувальні місця біля свого будинку, радимо зібрати підписи (згоду) інших жильців будинку, на створення такої парковки, і звертайтесь до міської ради для узгодження", — зазначив мер Первомайського.

Нагадаємо, 5 березня Микола Бакшеєв звернувся до мешканців і гостей Первомайської громади та попросив виконувати правила паркування транспортних засобів, оскільки автівки у громаді залишали на газонах та інших непризначених для цього місцях.

"Просимо вас дотримуватись правил паркування автотранспортних засобів і недопущення випадків паркування машин на газонах, зеленій зоні прибудинкових територій та в місцях, не призначених для паркування. Також звертаємось до власників об'єктів торгівлі та побутових послуг, зверніть увагу на дотримання правил паркування та благоустрою біля своїх об'єктів", — закликав тоді Бакшеєв.

Після цього у Первомайському розпочали рейд. В офіційному Telegram-каналі Миколи Бакшеєва почали публікувати фото порушників правил паркування.

пар
Фото: Микола Бакшеєв
пар

Як писав KHARKIV Today, раніше комунальне підприємство "Комплекс з вивозу побутових відходів" просило мешканців Харкова паркувати автівки так, щоб спецтранспорт міг під'їхати до сміттєвих контейнерів

Отключить проверкуПремиальные предложения

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.