Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді Харківської області на коронавірус захворіли 19 дітей

Коронавірусом хворіють у 14 населених пунктах Валківської громади.

У Валківській громаді на коронавірус хворіють діти від двох місяців.

З 1 по 23 вересня у Валківській територіальній громаді виявлено 55 випадків коронавірусу, 19 із них зафіксовано серед дітей віком від двох місяців до семи років. Про це повідомили у Валківській міській раді.

Випадки коронавірусу зафіксовані у місті Валки, селищах Ков'яги, Старий Мерчик, селах Сніжків, Баранове, Високопілля, Костів, Катричівка, Благодатне, Огульці, Перекіп, Заміське, Сидоренкове, Мельникове.

Як пояснили у Валківській міській раді, під час війни епідситуація — нестабільна. Ризик зараження коронавірусом є у місцях тимчасового перебування переселенців, це пояснюється високими процесами міграції.

"В умовах воєнного часу епідемічна ситуація загалом в Харківській області характеризується як нестійка, а з настанням сезонного зростання захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції створюються реальні передумови виникнення росту захворюваності на COVID -19", — зазначили у Валківській міськраді.

Жителів Валківської громади закликають дотримуватися правил особистого захисту, особливо в закритих приміщеннях, у медзакладах, громадському транспорті, в аптеках, на торговельних майданчиках. Крім того, необхідно дотримуватися безпечної дистанції, використовувати маски або респіратори, антисептики.

Як писав KHARKIV Today, до Харківської області привезли 17 550 доз вакцини Сomirnaty, розробленої німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.