Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У двох громадах Харківщини через небезпеку не працюють ЦНАПи

Ілюстративне фото
Не можуть працювати ЦНАПи у Чугуївському та Куп'янському районах.

На деокупованих територіях Харківської області працюють 13 центрів надання адміністративних послуг (87% від загальної кількості ЦНАПів). 

У Вовчанській (Чугуївський район) і Дворічанській (Куп'янський район) громадах поки неможливо відновити роботу ЦНАПів через обстріли.Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"У двох громадах області — Вовчанській та Дворічанській — відновити роботу ЦНАПів поки що не вдається через постійні обстріли з боку РФ та активні бойові дії на території відповідних населених пунктів", — пояснив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха. 

Відновили роботу ЦНАПи у:

  • Балаклійській, Барвінківській, Ізюмській, Борівській та Куньєвській громадах Ізюмського району;
  • Золочівській громаді Богодухівського району;
  • Старосалтівській, Чугуївській та Печенізькій громадах Чугуївського району; Великобурлуцькій, Куп'янській та Шевченківській громадах Куп'янського району;
  • Дергачівській громаді Харківського району.

Крім того, на Харківщині відновлений доступ мешканців до 179 автоматизованих систем та реєстрів.

"Станом на кінець січня вдалося відновити 100% реєстрів, які від початку повномасштабного вторгнення рф були закриті у зв'язку з ворожою агресією", — розповіли у ХОВА.

Як писав KHARKIV Today, із 3 лютого у регіональному центрі послуг (проспект Тракторобудівників, 144) фахівці Головного управління Державної податкової служби відновили надання консультацій та послуг. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.