Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Донецькій області загинули двоє військових із Харківщини

Фото: Богодухівська міська рада
Про загибель воїнів повідомили у Богодухівській та Печенізькій громадах.

Сергій Радківський служив у стрілецькому батальйоні, Дмитро Ткачук був у складі батальйону "Донбас".

Наприкінці вересня в Донецькій області загинули жителі Харківщини — Сергій Радківський із Печенізької громади та Дмитро Ткачук із Богодухівської громади. Про це повідомили у громадах.

За інформацією печенізького селищного голови Олександр Гусарова, Сергій Радківський загинув біля села Павлівка Волноваського району Донецької області 27 вересня. Незадовго до цього загинув його рідний брат Павло.

"Не встигли новобурлучани оговтатись від непоправної втрати – загибелі від рук окупантів Радковського Павла, як до нашої громади надійшла чергова жахлива звістка… 27 вересня у боях за визволення України загинув його рідний брат — захисник України Сергій Радківський", — написав у своєму Telegram Гусаров.

У Сергія Радківського залишилася дружина, двоє дітей та батьки. Після загибелі брата, Павла Радківського, родина евакуювалася з окупованого Бурлука у Вінницьку область. Там Сергій за мобілізацією долучився до Збройних сил України. Служив сержантом, був командиром відділення третьої стрілецької роти першого окремого стрілецького батальйону. В останню путь Сергія проводили сьогодні, 6 жовтня.

гу
Сергій Радківський. Фото: Олександр Гусаров

Дмитро Ткачук загинув 30 вересня. Йому було 30 років. Капітан Національної гвардії України з 2014 року служив в АТО. У червні 2022 року долучився до батальйону "Донбас". Із Дмитром Ткачуком попрощалися 5 жовтня.

"Зовсім рано обірвалося його молоде життя, яке він віддав за мирне майбутнє кожного з нас. Лише 30 років було Герою. Залишилася молода дружина, маленький синочок…І нездійснені мрії…", — зазначили в Богодухівській міській раді.

тк
Дмитро Ткачук. Фото: Богодухівська міська рада

Як писав KHARKIV Today, 2 жовтня біля села Шийківка на Борівщині загинув військовий з Полтавщини Павло Кириленко. Він проводив інженерну розвідку та саперні роботи, коли вибухнув невизначений предмет. У мирному житті Павло Кириленко був учителем історії.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.