Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині загинув учитель історії з Полтавщини

Фото: Полтавський національний педагогічний університет ім. Короленка
Павлу Кириленку був 31 рік.

Павло Кириленко працював учителем історії, під час війни вступив до ЗСУ добровольцем.

2 жовтня біля села Шийківка на Борівщині загинув військовий з Полтавщини Павло Кириленко. Він проводив інженерну розвідку та саперні роботи, коли вибухнув невизначений предмет. Про це повідомляє "Суспільне Полтава" з посиланням на речника обласного центру комплектування та соцпідтримки Романа Істоміна.

Павло Кириленко народився 1991 року у місті Горішні Плавні Полтавської області. У 2013 році закінчив Полтавський національний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка (факультет історії та географії). В університеті його згадують як інтелігентну та доброзичливу людину.

"Його студентські роки стали часом формування його громадянських поглядів. Павло глибоко вболівав за майбутнє України, чи збереже вона свою незалежність на тлі тодішнього владного курсу дрейфування на зближення з росією, — розповіли в університеті. — Він цікавився історією національно-визвольної боротьби українців періоду Другої світової війни...".

Павло Кириленко працював учителем історії Полтавської гімназії №35. З початком війни пішов добровольцем до Збройних сил України.

па
Фото: Полтавський національний педагогічний університет ім. Короленка

Як писав KHARKIV Today, 30 вересня поблизу села Тернова на півночі Харківської області загинув досвідчений сапер із позивним "Шерлок" із Полтави Максим Запічний. Він підірвався на замаскованому вибуховому пристрої.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.