Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Дергачах відкрили два пункти обігріву

Пункт обігріву в Дергачівському ліцеї. Фото: скріншот
1
За відсутності електроенергії тут можна зігрітися та підзарядити гаджети.

На території Дергачівської громади напередодні відкрили два пункти обігріву, де у випадку довготривалої відсутності електроенергії місцеві мешканці зможуть зігрітися, отримати теплі напої та підзарядити телефони.

Перший пункт знаходиться за адресою: м. Дергачі, пл. Перемоги, 20. Він працюватиме не лише як пункт обігріву, а й як бомбосховище з кімнатою психологічної реабілітації.

Як повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації В’ячеслав Задоренко, представники громадського формування "Капеланський патруль" та волонтерської організації "Frontline" допомогли у технічній підготовці та облаштуванні теплого укриття.

Другий пункт облаштовано на базі Дергачівського ліцею №2 за адресою: м. Дергачі, вул. Садова, 6. Тут також є усі необхідні умови на випадок надзвичайних ситуацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як облаштовані "Пункти незламності" в Харківській області"

"Ліжка, ковдри, куточок для дітей, медикаменти, електрогенератори. "Пункт незламності" опалюється від дров’яної котельні, тож, якщо ворог завдасть удару і виб’є нашу енергосистему, в цьому пункті буде постійно тепло", — зауважив В’ячеслав Задоренко.

Повний перелік пунктів обігріву в Дергачівській МВА пообіцяли оприлюднити згодом.

KHARKIV Today писав, де у Харкові можна обігрітися та заживитися

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.