Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У деокупованих громадах Харківщини мають скласти списки на виплату єдиноразової допомоги

Фото: obozrevatel.com
Усі люди, які пережили окупацію, отримають по 1200 гривень.

Наразі гроші дали мешканцям трьох звільнених сіл. 

На Харківщині триває виплата разової грошової допомоги мешканцям звільнених територій. Люди отримують по 1200 гривень. Вже близько 2000 мешканців Харківської області отримали допомогу в межах пілотного проєкту, який спільно реалізується командами Мінреінтеграції, Товариства Червоного Хреста в Україні й "Укрпошти".  
 
"Це люди, які живуть у деокупованих селах: Руські Тишки, Черкаські Тишки та Липці (Харківський район). Наразі очікуються списки від решти громад, щоб здійснити виплати", — розповіли у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пенсіонерам деокупованої Харківщини виплатили 10 мільйонів гривень
 
Перелік осіб на отримання грошей складає громада та передає до обласної військової адміністрації. Обласна влада спільно з громадою перевіряє та затверджує списки, які можуть доповнюватися. Виплати проводить "Укрпошта". 
 
"Подальший графік виплат у населених пунктах деокупованої території буде складатися залежно від формування списків і безпекової ситуації у регіоні. Всього планується виплатити допомогу майже 200 000 осіб. У разі потреби Міжнародний Комітет Червоного Хреста й інші партнери Товариства Червоного Хреста України обіцяють забезпечити необхідний обсяг додаткового фінансування", — пояснили у міністерстві. 

Із запитаннями чи уточненнями можна звертатися до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію з кризових питань: 15-48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань внутрішньо переміщених осіб: +38 (066) 813-62-39.

Нагадаємо, станом на 16 вересня українська армія звільнила від російських окупантів 421 населений пункт у Харківській області.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.