Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У деокупованому місті на Харківщині зводять переправу до лікарні

Фото: Балаклійська міськрада
Тимчасовий переїзд будують у Балаклії.

Переправу облаштують на автодорозі по вулиці Жовтнева у напрямку Балаклійської лікарні.

У деокупованій Балаклії зводять тимчасову переправу через зруйнований міст. Завершити роботи планують протягом двох тижнів. Про це повідомили у Балаклійській міській раді.

"У ході бойових дій низку мостів в громаді було зруйновано. На сьогодні три тимчасові переправи поблизу них вже зроблено, та наразі тривають роботи з облаштування тимчасового переїзду на автомобільній дорозі по вулиці Жовтнева у напрямку Балаклійської лікарні", — сказано у повідомленні.

Як розповіли у Балаклійській міськраді, завдяки переправі значно спроститься сполучення центру Балаклії з лікарнею, міським цвинтарем і мікрорайонами Піски та Лагерські Піски.

 

Нагадаємо, на державних дорогах на Харківщині внаслідок війни зруйновано 30 мостів, 25 мостів знаходяться на балансі Служби автодоріг у Харківській області. На 17-ти мостах проводять капремонт, поруч із ними звели 15 переправ, ще десять переправ збудують до 2023 року. Таким чином, буде 25 переправ.

Як писав KHARKIV Today, 16 листопада у Балаклії відкрили рух тимчасовим мостом, який передали чеські партнери. Це 36-метровий двоповерховий двостінний армований мостовий настил з консольним та пішохідним мостом.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.