Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Балаклії відкрили проїзд по тимчасовому мосту

Фото: Міністерство інфраструктури
Міст передали з Чехії.

Рух буде реверсним. 

У Балаклії відкрили рух тимчасовим мостом, який передали чеські партнери. Про це 16 листопада повідомили у Міністерстві інфраструктури. 

"Це 36-метровий двоповерховий двостінний армований мостовий настил з консольним та пішохідним мостом. Він був змонтований поруч з пошкодженим мостом впродовж одного місяця після звільнення Балаклії. Нині він встановлений на автомобільній дорозі Р-78 Харків – Зміїв – Балаклія", — поінформували там.

Фото: Міністерство інфраструктури
Фото: Міністерство інфраструктури

У міністерстві пояснили, що рух буде реверсним, але цей міст з’єднує житлові масиви Балаклії з інфраструктурою міста та значно спрощує логістику доставки людям медикаментів, гуманітарної допомоги та товарів першої необхідності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На деокуповану Харківщину пускають автобуси

Харківщина одна з тих областей, де російські окупанти залишили масштабні інфраструктурні руйнування — 25 штучних споруд зруйновано. Однак на 10 спорудах вже відкрито рух. Основна задача — з'єднати міста і селища та скоротити час доставок.

Загалом Укравтодор отримав 4 металеві конструкції від Адміністрації державних матеріальних резервів Чеської Республіки. По одному мосту вже встановили на Київщині та Черкащині. Два — у Харківській області.

Нагадаємо, тимчасовий міст у Балаклії встановили наприкінці жовтня. На встановлення мосту пішов місяць. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.