Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У деокупованому місті Харківської області відмінили "сухий закон"

Ілюстративне фото: KHARKIV Today
Продаж алкоголю дозволять із 1 квітня.

Продавати алкоголь зможуть магазини та заклади громадського харчування, які мають ліцензію.

Із суботи 1 квітня на території Ізюмської міської територіальної громади можна продавати алкоголь та алкогольні напої й речовини, вироблені на спиртовій основі. Однак алкоголь не зможуть придбати військові та правоохоронці. Відповідне розпорядження підписав 31 березня начальник Ізюмської міської військової адміністрації Валерій Марченко.

"Заборонити продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів України, та дезінфекційних засобів) військовослужбовцям Збройних сил України, Нацгвардії, а також іншим, утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, правоохоронним органам, особам, що виконують функції із забезпечення безпеки й оборони України, або особам, що мають зовнішні ознаки належності до цих формувань (наявність військової форми, озброєння, спецзасобів)", — сказано у розпорядженні.

Начальник Ізюмської міської військової адміністрації доручив районному управлінню поліції Головного управління Нацполіції у Харківській області проконтролювати виконання розпорядження, що стосується заборони продажу алкоголю військовим та правоохоронцям.

ал
Розпорядження: Ізюмська міськрада

Нагадаємо, у січні продаж алкоголю заборонили у Вільхуватській громаді (Куп'янський район). Там не продають, у тому числі пиво та слабоалкогольні напої. До цього заборону ввели у Борівській громаді Ізюмського району та Дергачівській громаді Харківського району. В Ізюмській міській тергромаді заборона діяла з листопада минулого року.

Як писав KHARKIV Today, у Золочівській громаді, а також Ізюмській міській громаді змінюють із 1 квітня комендантську годину. У Золочівській громаді вона триватиме з 23:00 до 5:00, в Ізюмській міській громаді — з 23:00 до 6:00. У Борівській громаді з 27 березня комендантська година починається о 23:00 і завершується о 5:00.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.