Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У частині Харківської області змінюють комендантську годину

Золочів після обстрілу. Ілюстративне фото: "Суспільне"
Рішення ухвалили у Золочівській громаді.

Перебувати на вулицях громади під час комендантської години заборонено.

Із суботи 1 квітня у Золочівській громаді Богодухівського району змінюється час дії комендантської години. Вона розпочинатиметься з 23:00 і триватиме до 5:00 наступного дня. Про це повідомили на офіційній сторінці Золочівської селищної ради.

"Умови комендантської години не змінилися: забороняється перебування у визначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях осіб без виданих перепусток, а також рух транспортних засобів. Пам'ятайте про дотримання правил світломаскування у вечірній та нічний час!", — звернулися до мешканців у Золочівській селищній раді.

Нагадаємо, з 6 грудня 2022 року у Золочівській громаді комендантська година діяла з 21:00 до 5:30. Тоді у селищні раді пояснили, що в громаді ситуація напружена, села обстрілюють окупанти, тому дія комендантської години не збігається із сусідніми районами.

Зазначимо, з понеділка 27 березня у Борівській громаді Ізюмського району також змінили комендантську години. Тепер вона розпочинається о 23:00 і завершується о 5:00.

Крім того, про зміну комендантської години повідомили в Ізюмській міській раді. З 1 квітня на території Ізюмської міської громади комендантська година триватиме з 23:00 до 6:00.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області на Великдень не будуть змінювати комендантську годину. Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов зазначив, що наразі зробити це не дозволяє військова обстановка.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.