Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Чугуєві відремонтують два пошкоджені за час війни будинки

Обстріл Чугуєва. Ілюстративне фото: ГУ Нацполіції в Харківській області
Комунальне підприємство уклало дві угоди.

Тендеру по цих роботах не проводили.

Комунальне житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство міста Чугуїв уклало дві угоди з фірмою "Грандбудвугілля" щодо проведення ремонтних робіт у двох пошкоджених через війну будинках — №155 та №157 у мікрорайоні "Авіатор". Загальна сума договорів складає 7 729 999,2 гривні. Про це пише Харківський антикорупційний центр із посиланням на систему публічних закупівель ProZorro.

У протоколах обох тендерів зазначено, що ці будинки постраждали через війну, там вибиті вікна, тому без ремонту взимку неможливо буде їх опалювати.

"У результаті ракетних ударів 24.02.2022 та 25.07.2022 років було пошкоджено житлові будинки в мікрорайоні "Авіатор", зокрема №155 і №157, в яких вибито вікна, що унеможливлює їхню експлуатацію мешканцями за призначенням як житловий фонд без проведення аварійного ремонту. Потрібно провести заміну вибитих вікон для попередження замочування атмосферними опадами, пов'язаними зі збільшенням атмосферних опадів у вигляді дощу та снігу", — сказано у протоколах.

У будинку №155 будуть проводити поточний ремонт і встановлювати металопластикові конструкції. Послугу закупили за 5 199 999,60 гривні. Вона включає загальнобудівельні, демонтажні роботи (заповнення віконних, дверних прорізів), монтажні (заповнення віконних і дверних прорізів готовими блоками з металопластику).

В іншому будинку, №157, робитимуть поточний ремонт балконів та встановлюватимуть балконні блоки й балконні двері. Ремонт обійдеться у 2 529 999,60 гривні. Роботи проводитимуть на 12 балконах. До робіт входить виготовлення огородження балконів, фарбування поверхонь, демонтажні та монтажні роботи (заповнення віконних і дверних прорізів).

Згідно з системою ProZorro, обидва договори були укладені 22 березня. Послуги з ремонтів надаватимуть до 31 серпня 2023 року. Вибір підрядника замовник не пояснив. Як зазначили у ХАЦі, засновник "Грандбудвугілля" був улюбленим підрядником Чугуївської міської ради.

"Підрядником без проведення торгів визначили ТОВ "Грандбудвугілля". Аргументація чому саме цей підрядник має виконати роботи, у протоколі зазначена не була. Засновником ТОВ "Грандбудвугілля" є В'ячеслав Аміров. Раніше ХАЦ писав, що Аміров Вячеслав Беглярович був головним фаворитом Чугуївської міськради на отримання підрядів, як на ремонтні роботи, так й на постачання товарів", — розповіли у ХАЦі.

Як писав KHARKIV Today, у Балаклії відремонтують два будинки, пошкоджені через війну. Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міської ради уклало два договори з фірмою "Балрембуд" щодо ремонту двох будинків. Загальна вартість послуг складає 3,59 мільйона гривень. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.