Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Балаклії відремонтують два будинки, пошкоджені через війну

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Управління Балаклійської міськради уклало дві угоди.

Аукціонів із закупівлі послуги не проводили.

Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міської ради уклало два договори з фірмою "Балрембуд" щодо ремонту двох будинків. Загальна вартість послуг складає 3,59 мільйона гривень. Про це пише Харківський антикорупційний центр із посиланням на систему публічних закупівель ProZorro.

За однією угодою, 1 591 227,44 гривні управління закупило послугу з капітального ремонту (аварійно-відновлювальні робити) частини багатоквартирного житлового будинку по вулиці Жовтневій 11 у Балаклії. Послугу поставляють від 17 березня до 31 грудня 2023 року. Аукціону не проводили. Управління зазначило, що підставою проведення закупівлі без застосування відкритих торгів став акт від 16 жовтня 2022 року обстеження будинку, пошкодженого через збройну агресію Росії.

Ще одна угода підписана 20 березня. У "Балрембуду" закупили послугу з капремонту (аварійно-відновлювальних робіт) частини багатоповерхівки по вулиці Газовиків, 7 у Балаклії. Сума угоди склала 2 052 975,61 гривні. Роботи фірма проводитиме до кінця року. Аукціону по цьому тендеру також не було. Замовник пояснив, що підставою для цього став акт від 11 листопада минулого року обстеження будинку, який постраждав через війну.

Як розповіли у ХАЦі, фірм "Балрембуд" і раніше отримувала гроші від Балаклійської міськради: "Балрембуду" сплатили понад три мільйони гривень за поточний ремонт будинку по вулиці Краснодарській.

"Ще до повномасштабного вторгнення  ТОВ "Балрембуд" був тендерним фаворитом Балаклійської міськради. Засновником цієї фірми є ексдепутат міськради Володимир Пивовар. На минулих виборах Пивовар також намагався потрапити до міськради від партії "Блок Кернеса – Успішний Харків", але не був обраний", — зазначили у ХАЦі.

Як писав KHARKIV Today, поліція підозрює, що під час ремонту багатоквартирного будинку по вулиці Полтавський шлях у Харкові, який був пошкоджений через обстріли, чиновники переплатили за будівельні матеріали. Послугу з поточного ремонту по усуненню аварій закупили за 16 мільйонів гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.