Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У центрі Харкова пройде музичний марафон через заборону грати у саду Шевченка

Фото: Правий Сектор Слобожанщина
Бандурист Микола Гришко зміг грати у саду під захистом "Правого сектора".

З минулого тижня вуличним музикантам запропонували замість саду Шевченка грати на майданчику перед Оперним театром. Тим, хто все ж приходить грати у сад Шевченка —  перешкоджають.

У неділю, 30 травня, у знак протесту біля пам'ятника Шевченку запланований музичний марафон "Харків — місто для людей". Про це повідомив харківський трубач Костянтин Олійник.

Окрім виступу музикантів, там пройдуть тренування з фітнесу. Інформацію про це опублікували в соцмережах харківського підрозділу Нацкорпусу.

"Нещодавно міська влада вирішила заборонити харківським музикантам грати у саду Шевченка, нібито через "правила дотримання тиші". А сьогодні відбувається ситуація, коли людям забороняють вже і проводити тренування та займатися спортом на території саду. Що буде далі? Чи заборонять дихати?", — нарікають у Нацкорпусі.

Увечері, 25 травня, у сад Шевченка прийшов з бандурою Микола Гришко. Щоб музикант зміг грати, його підтримували представники "Правого сектора". Вони не відходили від бандуриста, поки той грав.

"Правий сектор Харківської області вийшов підтримати вуличних музикантів Харкова і попереджає охорону саду Шевченка, що вони не мають права виконувати злочинні накази Терехова і порушувати конституційні права громадян ... Кілька днів тому охоронці саду Шевченка, виконуючи примху Терехова (адже ніякого законного рішення міськради не було і не може бути), почали проганяти музикантів із зони відпочинку, а таку дурницю не дозволяв собі навіть Кернес", — повідомили на сторінці" Правий Сектор Слобожанщина "в Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові влаштують перфоманс з творами Бетховена

Пізніше стало відомо, що Нацкорпус переніс свою акцію під назвою "Сад Шевченка не Концтабір!" на п'ятницю, 28 травня, на 18:00. Місце зустрічі — біля пам'ятника Тарасу Шевченку.

Нагадаємо, 24 травня харківський трубач Костянтин Олійник почав грати біля будівлі Харківської міськради. До цього йому заборонили виступати в саду Шевченка. За словами Костянтина Олійника, охоронці саду Шевченка йому погрожували. Трубач розповів, що 23 травня грав біля пам'ятника Тарасу Шевченку і там його оточила охорона саду, яка не давала підходити перехожим.

Музичний марафон "Харків — місто для людей" і фітнес-тренування стартують у неділю, о 15:00 30 травня біля пам'ятника Шевченку.

Як писав KHARKIV Today, 21 травня секретар Харківської міськради Ігор Терехов розповів, що до нього у соцмережі звернулися харків'яни, які просили зробити сад Шевченка тихішим місцем. Він запропонував вуличним музикантам грати на площі біля Оперного театру, а також відкрити пішохідну вулицю у центрі міста, де теж зможуть грати вуличні музиканти.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.