Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Тисячі жителів Харківської області попередили про відключення газу

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
газ, цена на газ, Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Клієнти "Харківгаз Збуту" не заплатили за газ.

На 1 жовтня загальний борг жителів Харківської області за газ становить 2,4 мільярда гривень.

Упродовж вересня попередження про відключення від газопостачання отримали близько 3000 жителів Харківської області. Погасили борги 30% попереджених споживачів. Про це повідомили у компанії "Харківгаз Збут".

"Боржниками вважаються ті клієнти, які провели оплату за спожитий газ за попередній період до 25 числа поточного місяця. Після цього боржникам направляються попередження про відключення. Після отримання цього попередження у клієнта є три дні на оплату боргу", — пояснили у "Харківгаз Збуті ".

На сьогоднішній день більше 82 домоволодінь у Харківській області утворили борг у розмірі понад 500 гривень. Найбільша сума боргу становить 67 000 гривень, цього клієнта відключили від газопостачання.

У "Харківгаз збуті" нагадали: сьогодні заборона на відключення від газопостачання боржників не діє, оскільки вето накладається тільки в регіонах з "червоною" зоною епіднебезпеки.

Відзначимо, "Харківгаз Збут" поставляє газ до 970 000 домоволодінь Харківської області.

Як писав KHARKIV Today, на 1 вересня борг жителів Харківської області за газ становив 2,416 мільярда гривень, що на 123 мільйони гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року. Найбільший борг за газ утворили жителі Балаклійської, Лозівської та Первомайської територіальних громад, найкраще оплачували послугу у Великобурлуцькій і Сахновщинській громадах.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.