Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Циркуни просять державу відбудувати ще п'ять об'єктів, але це не будинки

Циркуни. Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Будівельні роботи розпочнуть наступної весни.

Циркуни потрапили до переліку населених пунктів, які обіцяють відбудувати з нуля.

У селищі, що було окуповано у перші дні війни  немає жодного вціліло будинку. Але поки що коштами Агентства відновлення заплановано відновити чотири об'єкти соціальної та інфраструктурної сфери: ліцей, ЦНАП, лікарню, дитсадок. Проєктна документація уже готова. Скоріше за все, будівельні роботи розпочнуться навесні.

Голова Циркунівської громади Микола Сікаленко подав на розгляд Агентства ще п'ять об'єктів і сподівається, що їх включать до програми повного відновлення. Зокрема, до переліку внесли: Центр безпеки, водогін, каналізаційні споруди, дільницю поліції. Будівлю для патрульної поліції доведеться будувати з нуля, тому що у Циркунах її ніколи не було — поліцейські базувалися у Липцях. 

Багатоповерхівки на відбудову до Агентства відновлення поки що не подавали.

"Ми ведемо про це розмови. Коли до нас приїжджав прем'єр Денис Шмигаль, він обіцяв, що відбудують усе. У нас є двоповерхівки, одна майже знищена", — повідомив Микола Сікаленко.

У Циркунах живуть майже 4000 людей.

Очільник Агенції з відновлення Мустафа Найєм пояснив пріоритетність: спочатку відбудовують інфраструктуру, соціальну сферу. Житло — за рахунок програми єВідновлення. Якщо ж мешканці приймуть рішення про те, що хочуть потрапити до іншої програми, то про має знати місцева влада.

Сапери повністю розмінували територію Циркунів у серпні цього року. Село готове до будівельних робіт. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.