Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ця "політична хвойда" перевершила всіх — БЛОГ

Бізнесмен, командир добровольчого підрозділу "Хартія"

Харківська облрада позбавила звання Почесний Громадянин Області очільника ОПЗЖ в регіоні Ігоря Райніна. Я особисто робив звернення до Голови Облради Тетяни Єгорової-Луценко щодо цього персонажа.

Ми багато бачили випадків, коли колишні "регіонали януковича" перефарбовувались у провладні кольори для того, щоб залишитися біля корита. Ця "політична хвойда" перевершила всіх. Воно перефарбувалось із патріота в ОПЗЖ Бойка, яке до останнього захищало політику кацапів щодо України, а сам Бойко особисто літав до Москви цілувати Ху…ла в дупу. Багато в кого навіть з його близьких був шок, але особисто я не здивувався.

Протягом багатьох років при мовчазній згоді неабияких патріотів Петра Порошенка та Бориса Ложкіна цей перевертень знущався з бізнесменів, посадовців і навіть пересічних громадян Харківської області, які перейшли йому дорогу або просто потрапили в поле його зору через свої успіхи. За інформацією в ЗМІ, за допомогою правоохоронців та кримінальних елементів він створив цілу систему, яка фактично займалось рекетом в регіоні на державному рівні. Тіньові оборудки з землями запасу (привіт, пан Оберемок), нерухомістю, бюджетними коштами, гроші за призначення на посади, "обілечування" бізнесу - все це повинно було збагачувати родину "жорсткого гнома".

1
Ігор Райнін

Протягом кількох років поспіль на його замовлення на мене особисто здійснювався шалений тиск з боку правоохоронних органів і державних установ. Гномік був злий, він бився в істериках, тупав маленькою ніжкою і стукав кулачком по столу на нарадах з силовиками в себе в кабінеті, вимагаючи дослівно "знайти щось", "розірвати", "посадити на короткий поводок", і щоб я радів, "що це не петля на шиї". Зовсім не так він виглядав на трансляції сесії, де жалюгідно клянчив, щоб його не позбавляли статусу почесного. Були й порядні правоохоронці, які розповідали мені про це і не виконували злочинних наказів, а були й інші. Одним словом, нічого в нього не вийшло. Бо де Слон, а де Моська.

І що ви думаєте? Де цей херой зараз. У в’язниці? А ось і ні. Він преспокійно мешкає в п’ятизірковому Прем’єр Палас у Києві, разом самі знаєте з ким, і все в нього здається добре.

Я знаю, що воно захоче помститися. І це буде щось підступне, що він зробить нишком, як завжди. На дуель, одним словом, не викличе, бо благородства там нуль, на відміну від підступності й непорядності. В будь-якому випадку, ніхто його не боїться, бо правда не на його боці, тому хай краще не потрапляє на очі…

UPD. Вивчив перелік почесних громадян, там ще є з ким працювати. Слідкуйте за новинами.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.