Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ціна на газ залишиться фіксованою до весни

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
газ, цена на газ, Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Кубометр газу коштує 7,96 гривні.

Тарифний план "Фіксований" не зміниться.

Ціна на газ від газопостачальної компанії "Нафтогаз України" складає 7,96 гривні за кубічний метр. Вона діятиме до кінця квітня 2023 року. Про це повідомили на офіційній сторінці компанії "Нафтогаз України".

"Опалювальний сезон" — страшні для українців слова, утім, підстав для хвилювання немає. Адже тарифний план "Фіксований" — 7,96 грн/куб. м — діє до кінця квітня 2023 року. Варто зазначити, що ціна незмінна й довоєнна. Нафтогаз працює в режимі нон-стоп, щоб безперебійно забезпечити газом кожну домівку, лікарню, садочок, військову частину та інші соціальні об’єкти", — сказано у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не всім харків'янам принесуть платіжки за газ

Разом із тим, у "Нафтогазі України" зазначили, у Європі газ подорожчав. У Литві ціна на газ складає 1,02 євро за кубометр (близько 42 гривень), у Молдові — 22,99 лея за кубометр (44 гривні), у Польщі — 6,64 злотих за кубометр (53 гривні).

"Серед причин зростання — збільшення закупівельної ціни природного газу на європейському ринку та газовий шантаж Росії", — пояснили у "Нафтогазі".

У компанії "Нафтогаз України" закликали жителів сумлінно сплачувати рахунки за газ, адже від цього залежить стабільність майбутнього опалювального сезону.

Як писав KHARKIV Today, навесні у Харківській області змінився постачальник газу. Раніше газ постачала компанія "Харківгаз збут", однак її та ще понад 20 операторів газорозподільчих систем, що належали олігарху Дмитру Фірташу, приєднали до так званого постачальника останньої надії. Таким постачальником із 2020 року є "Нафтогаз". Дізнатися, як тепер сплачувати за газ можна за посиланням.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.