Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Центри адмінпослуг на Харківщині стали енергетично незалежними

Ілюстративне фото
Допомога надійшла за міжнародним проєктом.

Техніку та устаткування надали 13 громадам у Богодухівському, Куп'янському, Харківському та Чугуївському районах.

У червні центрам надання адміністративних послуг у Харківській області передали комп'ютери, ноутбуки, джерела безперебійного живлення, багатофункціональних офісних пристроїв і мобільні валізи. Устаткування отримали завдяки міжнародним партнерам.

"Дякую партнерам за підтримку нашого регіону! Загальна вартість отриманої допомоги становить приблизно 1,5 мільйона гривень. Ми продовжимо роботу з підвищення якості державних сервісів на території Харківської області, зокрема у деокупованих громадах та тих, що значно постраждали від збройної агресії рф", — розповів заступник голови Харківської обласної військової адміністрації Роман Семенуха.

Обладнання для Центрів надання адміністративних послуг відвезли до Золочівської, Борівської, Великобурлуцької, Вільхуватської, Кіндрашівської, Куп'янської, Курилівської, Дергачівської, Роганської, Новопокровської, Слобожанської, Чкаловської й Чугуївської громад. Загалом з початку 2023 року проєкт PROSTO відправив Харківщині допомоги на 3,9 мільйона гривень. Її отримали 24 громади.

Як писав KHARKIV Today, у Мерефі запрацював "Дія.Центр". Його створили шляхом модернізації Центру надання адміністративних послуг. Там надають 280 послуг, скористатися ними можуть місцеві жителі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.