Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Троє дітей залишаються у важкому стані після обстрілу Нових Будинків

Обстріл Немишлянського району Харкова 27 червня. Фото: Сергій Болвінов
Хлопці перебували на подвір'ї, коли окупанти відкрили вогонь.

Внаслідок обстрілу постраждали п'ятеро хлопців від 8 до 12 років, зокрема двоє братів.

Станом на 29 червня троє дітей, які постраждали внаслідок обстрілу окупантами Харкова 27 червня, залишаються у важкому стані, стан ще двох дітей лікарі оцінюють як середній. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"На зараз троє дітей в тяжкому стані, двоє — в середньому стані. Одну дитину, яка була в дуже тяжкому стані, зняли з апарату штучної вентиляції легень", — розказали у ХОВА.

У хлопців осколкові поранення, забої. Відомо, що вони знаходились на дитячому майданчику на подвір'ї в районі Нові Будинки, коли окупанти вдарили касетними снарядами. Один із хлопчиків пострадав найбільше: він наступив на міну. Також був поранений його рідний брат.

Як писав KHARKIV Today, 27 червня ввечері російські окупанти обстріляли Немишлянський та Салтівський райони Харкова. Снаряди влучила по виключно цивільній інфраструктурі — дворах та вулицях, де знаходилися мирні мешканці. Спочатку повідомили про 19 постраждалих та чотирьох загиблих, потім кількість збільшилися — 31 поранений та п'ятеро загиблих. Остаточна кількість постраждалих складає 29 (з них п'ятеро дітей), загиблих — дев'ять.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.