Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Трьох "міліціонерів" із Харківщини оголосили в розшук

Фото: Харківська обласна прокуратура
"Міліціонери" служили окупантам у Козачій Лопані.

Підозрюваних втекли за межі України.

Слідчі проводять спеціальне досудове розслідування щодо трьох самопроголошених "міліціонерів селища Козача Лопань". Їх оголошено у розшук. Про це повідомили у Головному управлінні Нацполіції в Харківській області.

"Два чоловіки та жінка під час окупації населеного пункту вступили у злочинну змову з представниками окупаційних військ та добровільно обійняли посади у незаконному правоохоронному органі "Територіальний відділ міліції селища Козача Лопань", — розповіли в поліції.

За даними слідства, 33-річний чоловік став "виконуючим обов'язки начальника відділу міліції". Крім цього, він разом із російськими окупантами вилучав у місцевих мешканців майно й передавав його адміністрації загарбників. У листопаді чоловікові заочно оголосили підозру за ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) та ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України.

Двоє інших підозрюваних — це 41-річний чоловік та 36-річна жінка. Вони добровільно обійняли посади "тимчасово виконуючих обов'язки дільничних інспекторів" у незаконно створеному правоохоронному органі. Підозру їм оголосили у вересні також заочно. Підозра сформована за ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Підозрюваних розшукують.

"Після звільнення населеного пункту українськими військовими троє підозрюваних втекли за межі держави. Наразі вони оголошені у розшук. Досудове розслідування триває", — розповіли в поліції.

мілмілміл

Як писав KHARKIV Today, 16 грудня слідчі заочно оголосили підозру в колабораційній діяльності 33-річному мешканцю Борівської громади. Чоловік п'ять місяців працював "дільничим" у так званій "народній поліції".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.