Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Трофейна техніка прибирає небезпечне сміття в Харківській області

Фото: 3-та окрема танкова Залізна бригада
ЗСУ допомагають мешканцям громади, яку звільнили/

Воїни Третьої окремої танкової Залізної бригади надали в тимчасове користування мешканцям Харківщини броньований бульдозер, який росіяни кинули під час осіннього контрнаступу ЗСУ.

Тепер трофейна техніка допомагає розгрібати сміттєві завали. Цей сорокатонний броньований БАТ-2 (бульдозер на артилерійському тягачі) працює на полігоні твердих побутових відходів, який засмічений безліччю боєприпасів.

"Третя 3-окрема танкова Залізна бригада досі допомагає місцевим мешканцям наводити порядок. Нещодавно керівництво однієї з громад, яка була окупованою з перших днів великої війни, звернулося до наших військових з проханням вирішити проблему полігону твердих побутових відходів, засміченого боєприпасами. Для убезпечення робіт армійці виділили 40-тонний броньований БАТ-2. Саме ця машина – трофейна: рашисти кинули її, коли тікали зі Слобожанщини", - повідомили в пресслужбі бригади.

Під час розчистки полігону бульдозер "знайшов" чимало боєприпасів: мішок із запалювачами для ручного протитанкового гранатомету, цинк з набоями для БМП. На місце викликали спеціалістів ДСНС, які займаються розмінуванням.

Розчистка сміттєзвалища завершується, після чого армійська техніка повернеться до місця дислокації. Не виключено, говорять у "залізній" бригаді, що їхній трофей вирушить на допомогу іншій громаді, якщо виникне така потреба.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.