Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Третій день поспіль в Харківській області перевищений рівень госпіталізацій

Кількість госпіталізованих досягла майже 68 на 100 тисяч населення.

Харківська область поки знаходиться в "помаранчевій" зоні епідемічної небезпеки. Але при перевищенні ще одного показника протягом трьох днів може опинитися в "червоній".

Протягом трьох останніх днів в Харківській області перевищений рівень госпіталізацій пацієнтів з коронавірусом і становить 64,2; 66,3 і 67,8 на 100 тисяч населення (норма 60 або дорівнює на 100 тисяч населення). Це стало відомо з оновленої таблиці Міністерства охорони здоров'я України.

Згідно з правилами МОЗ, "червоний" рівень епіднебезпеки встановлюється в регіоні, якщо протягом трьох днів перевищено два або більше показників. Тож, при виході з норми ще одного показника Харківська область опиниться в "червоній" зоні.

Епідпоріг в Харківській області також перевищено 109,1% при нормі менше або дорівнює 100%. Однак цей показник при переході до іншої зони не враховується.

Коефіцієнт виявлення випадків коронавірусу знаходиться на межі: 27 березня становив 18%, до перевищення норми залишилося 2%.

Водночас, динаміка рівня госпіталізацій не виходить за межі від 21,8 до 22,8% (норма менше або дорівнює 50%). Завантаженість ліжок з киснем теж поки в нормі 43,8% (має бути менше або дорівнює 65%).

Як писав KHARKIV Today, Харківська область потрапила до "помаранчевої" зони карантину 23 березня. Це відбулося вперше з моменту повернення України до адаптивного карантину з початку березня. Тоді епідпоріг перейшов норму в 100% і склав 109,1%.

Відзначимо, 28 березня Харківська область опинилася на першому місці в Україні за кількістю випадків коронавірусу за добу  1150 нових випадків коронавірусу. У п'ятірці антилідерів також опинилися Дніпропетровська область (1083 випадки), Львівська (905), Донецька (841) і Житомирська (791).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.