Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Тренер харківського "Металіста" перейшов до спортивного клубу з Дніпра

Фото: СК "Дніпро-1"
Олександр Кучер тренує СК "Дніпро-1".

Олександр Кучер тренуватиме дніпрян два роки.

3 липня 2022 року новим головним тренером спортивного клубу "Дніпро-1" став Олександр Кучер, який раніше тренував харківський футбольний клуб "Металіст". Про це повідомили 29 липня на офіційному сайті СК "Дніпро-1".

"Контракт із фахівцем укладено терміном на два роки. До тренерського штабу увійшли: Юрій Ушмаєв, Андрій Кудимов, Валерій Городов, Євген Баришніков та Олександр Грицай", — сказано у повідомленні.

Зазначимо, Олександру Кучеру — 39 років. Він грав в українських клубах — "Арсенал" (Харків), "Металург" (Донецьк), "Металіст" (Харків), "Шахтар" (Донецьк), "Карпати" (Львів) та в іноземних —  "Бананц" (Вірменія) й "Кайсеріспор" (Туреччина).

У складі донецького "Шахтаря" став семиразовим чемпіоном України, шестиразовим володарем Кубка України, шестиразовим володарем Суперкубка України та володарем Кубка УЄФА.

Олександр Кучер закінчив кар'єру гравця у березні 2020 року. За чотири місяці був призначений головним тренером новоствореного футбольного клубу "Метал", який через сезон змінив назву та став "Металістом".

"Металіст" під керівництвом Кучера виграв групу "Б" Другої ліги, наступного сезону — Першу лігу чемпіонату України.

13 липня з харківського футбольного клубу "Металіст" пішли головний тренер Олександр Кучер та кілька гравців. За перехід головного тренера до дніпровського клубу "Металісту" сплатили "солідну компенсацію".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.