Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Транспорт у Харкові має зупинятися під час повітряних тривог

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
За словами Ігоря Терехова, правила дотримуються.

Втретє за короткий час окупанти обстрілюють зупинки у Харкові.

Незважаючи на небезпеку, транспорт у Харкові працює навіть у тих мікрорайонах, куди "дістає" артилерія окупантів. Про це розповів Харківський міський голова Ігор Терехов в ефірі національних телеканалів. 

"Працює повністю громадський транспорт, працює метрополітен, їздять трамваї, тролейбуси, автобуси. Так, під час повітряної тривоги вони мають зупинитися, що і робиться", — повідомив мер.

Зазначимо, у Києві наземний транспорт зупинятиметься під час тривоги з 1 серпня. 

У Харкові продовжують виготовляти зупинку, яка захищатиме людей.

"Це зупинка, яка буде зроблена з бетону, зможе захистити людей і від уламків, і від снарядів, звісно, якщо прилетить ракета, то ніхто не захищений. Тим не менш, це такий великий захист. Першочергово ми обрали близько 25 зупинок, які нам треба буде облаштувати, це саме ті зупинки, в яких найбільша кількість людей чекає на громадський транспорт і туди буде підведений інтернет, там буде трохи місць для сидіння, інші стоячі місця, для того, щоб люди могли більш-менш безпечно очікувати громадський транспорт. Сьогодні вже у виробництві дослідний екземпляр і через тиждень, я думаю, ми вже зможемо його поставити, перший екземпляр такий більш-менш безпечної зупинки громадського транспорту", — розповів він.

Нагадаємо, близько 07:00 1 серпня окупанти поцілили у зупинку в Салтівському районі Харкова. Поранення отримали чоловіки віком 30 та 72 роки. Останній — працівник "Харківводоканалу"  помер у лікарні.

20 липня через обстріл зупинки у Харкові загинули троє, у тому числі 13-річний хлопчик. Наступного дня росіяни знову били по зупинці — ще троє загиблих і 23 поранених. Атаки ворог здійснював вранці, коли багато людей їхали на роботу. Терехов закликав містян рідше користуватися наземним транспортом

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.