Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Поранений під час обстрілу Салтівки помер у лікарні

Фото: ХОВА.
Окупанти знову обстріляли Харків зранку із РСЗВ.

Пранення дістали двоє чоловіків. На жаль, врятувати одного медики не змогли.

Літній чоловік, який був поранений зранку 1 серпня, помер у лікарні. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Сьогодні близько 7 ранку ворог обстріляв Салтівський район Харкова. Поранення отримали чоловіки – 30 та 72 років. Останній, на жаль, помер у лікарні. Один зі снарядів вдарив біля зупинки громадського транспорту та на подвір’я багатоквартирного будинку", - сказав голова ХОВА Олег Синєгубов.

Під час обстрілу були пошкоджені кілька автомобілів. 

Харків'ян закликають перебувати в укриттях.

Нагадаємо, це вже третій обстріл зупинок окупантами. Під час кожного такого гинули люди. Так, 20 липня на Салтівці під час очікування тролейбуса загинула літня сімейна пара та 13-річний хлопчик. Наступного дня армія РФ обстріляла зупинку біля станції метро "Барабашово", загинули троє людей, був поранений водій тролейбуса. Тролейбус сильно постраждав, але буде відновлений.

Після цього Ігор Терехов пообіцяв будувати у Харкові безпечні зупинки. Вони слугуватимуть укриттям для людей, які стоять на зупинках громадського транспорту. Це будуть невеликі приміщення, зроблені з бетону. Під час обстрілів люди зможуть тут сховатися. В зупинках-укриттях обіцяють зробити мобільний інтернет. Перший екземпляр зупинки уже виготовляють.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.